Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

24 godzinny Turniej Niepodległości za nami!

17 listopada, 2022

Na zaproszenie Polskiej Fundacji Sportu i Kultury oraz Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze nasze drużyny Żaka, Orlika Młodszego, Orlika Starszego i Młodzika wzięły udział w 24 godzinnym Turnieju Niepodległości. Świetne zawody, bardzo wysoki poziom rozgrywek, moc futbolowych atrakcji, uroczyste odśpiewanie hymnu, blisko 1000 uczestników w 12 grupach wiekowych, super rozgrzewka i piękna sportowa rywalizacja - w skrócie 24 godziny z piłką w hali MOSiR Zabrze.
Nasze drużyny z rocznika 2014 i 2013 rozpoczęły 10.11 o godz. 15.00 piłkarski maraton, świetnie się zaprezentowały zajmując w swoich grupach odpowiednio trzecie i czwarte miejsce, do późnej nocy trwała też rywalizacja rocznika 2012, a następnego dnia do rywalizacji przystąpił rocznik 2010, drużyna dostarczyła nam wielu pozytywnych emocji zajmując ostatecznie doskonałe czwarte miejsce w turnieju.
Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów za sportową rywalizację i walkę, dziękujemy też rodzicom za przygotowanie zawodników i pomoc w turnieju!

LKS Małapanew Kuczów
Artur Drzazga

turniej niepodleglości 2022

turniej niepodleglości 2022

 

turniej niepodleglości 2022

 

turniej niepodleglości 2022

 

turniej niepodleglości 2022

 

turniej niepodleglości 2022

 

turniej niepodleglości 2022

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).