Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty

29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kaletach

21 stycznia, 2021

Już 31 stycznia 2021 r. odbędzie się 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej kwesty na rzecz Fundacji jest wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wydarzenia z naszego miasta będą transmitowane na żywo w internecie, jednak wszyscy artyści wystąpią w tym dniu na żywo na kaletańskim Małym Rynku. Zachęcamy do wsparcia tej szczytnej akcji!

29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kaletach

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.