Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

500 Plus. Nowy okres świadczeniowy  

07 kwietnia, 2021

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaletach przypomina wszystkim osobom, które pobierają świadczenie wychowawcze (500+) i do tej pory nie złożyły wniosku na nowy okres świadczeniowy 2021/2022, o konieczności złożenia nowego wniosku o przyznanie świadczenia.
Świadczenia przyznane w 2019 r. są obowiązujące do 31.05.2021 r. Wnioski można składać droga elektroniczną, a od 1 kwietnia również tradycyjnie tj. papierowo. Wnioski są dostępne w MOPS – parter Urzędu Miasta. Więcej informacji pod nr telefonu 34 3527 656.

500 Plus. Nowy okres świadczeniowyGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).