Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

55.000,00 zł – kolejna dotacja pozyskana przez Miasto Kalety na zakup sprzętu komputerowego  

25 maja, 2020
  • Miło nam poinformować, że kolejny wniosek grantowy, jaki miasto Kalety złożyło w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, otrzymał dofinansowanie w kwocie 55.000,00 zł. Według założeń projektowych planowany jest zakup kolejnych 20 laptopów wraz z oprogramowaniem dla placówek oświatowych z terenu Miasta Kalety, które rozdysponują sprzęt wśród najbardziej potrzebujących uczniów.

    Środki na zakup komputerów pochodzą z budżetu Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 i mają wesprzeć uczniów oraz nauczycieli w prowadzeniu zdalnych lekcji. Miasto w ramach dwóch zaakceptowanych wniosków pozyskało łącznie 97.600,00 zł bezzwrotnej dotacji, co pozwoli na zakup 41 komputerów.

     55.000,00 zł - kolejna dotacja pozyskana przez Miasto Kalety na zakup sprzętu komputerowegoGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).