Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Akcja pobierania krwi podczas 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kaletach

05 stycznia, 2023

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku, w mieście Kalety utworzony został sztab 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak ostatnimi laty imprezy towarzyszące odbędą się na Małym Rynku w centrum naszego miasta. Dodatkowo w godzinach od 11.00 do 15.00 dyżurować będzie mobilna stacja poboru krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach.
Już dziś serdecznie zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji poboru krwi, a także zwracamy się z apelem do Honorowych Dawców z terenu Kalet o wsparcie 29 stycznia 2023 r. podczas finału WOŚP w Kaletach.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).