Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Apel Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach

22 sierpnia, 2023

Apelujemy do mieszkańców Kalet i nie tylko o czujność! Tylko wczoraj, 21.08.2023 r., na terenie Kalet policjanci odnotowali ponad 30 prób oszustwa na tzw. „policjanta”. Oszuści, dzwoniąc, podawali się z Komendanta Komisariatu i pod różnymi legendami chcieli od mieszkańców uzyskać wrażliwe dane albo gotówkę.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).