Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Artykuły ochrony osobistej dla kaletańskiej stacji pogotowia ratunkowego  

26 kwietnia, 2020

  • 16 kwietnia 2020 r. Miasto Kalety przekazało stacji pogotowia ratunkowego w Kaletach artykuły ochrony osobistej. Były to fartuchy w formie kombinezonów, które posłużą ratownikom tej stacji. Wcześniej nasze Miasto dwukrotnie wspomogło także Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy w Tarnowskich Górach, któremu przekazane zostały maseczki ochronne, kombinezony, rękawiczki, ochraniacze na obuwie oraz worki na odpady medyczne. Wszystkie materiały zakupione zostały ze środków budżetu Miasta Kalety.
    Burmistrz Miasta jest także w stałym kontakcie z kierownikiem Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach Obszaru działania Gliwice doktorem Michałem Świerszczem, któremu podlega kaletańska stacja, w sprawie bieżących potrzeb placówki. Przypomnijmy, że stacja pogotowia ratunkowego działa w naszym mieście od stycznia 2014 roku dzięki staraniom władz samorządowych Miasta Kalety.

    Artykuły ochrony osobistej dla kaletańskiej stacji pogotowia ratunkowego
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).