Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Bezpłatny dostęp do Internetu poprzez sieć wifi4EU Kalety już możliwy!  

23 czerwca, 2020
 • Od kilku tygodni na terenie Miasta Kalety funkcjonuje bezpłatna sieć dostępu do Internetu. Zadanie zrealizowane zostało w ramach programu WiFi4Eu. Na ten cel Miasto Kalety ze środków Unii Europejskiej pozyskała 100% dotację w kwocie 15.000 euro. Urządzenia umożliwiające dostęp do bezpłatnej sieci zabudowane zostały w następujących lokalizacjach:

  – park w Jędrysku - dostęp zewnętrzny,

  – Mały Rynek - dostęp zewnętrzny,

  – boisko Orlik - dostęp zewnętrzny,

  – plac rekreacyjny w Drutarni - dostęp zewnętrzny,

  – Ichtiopark - dostęp zewnętrzny,

  – stadion miejski- dostęp zewnętrzny,

  – plaża w Zielonej - dostęp zewnętrzny,

  – teren przy szkole w Miotku - dostęp zewnętrzny,

  – Miejski Dom Kultury w Kaletach - dostęp wewnętrzny,

  – plac zabaw, osiedle przy ul. 1 Maja - dostęp zewnętrzny,

  – teren przy Urzędzie Miejskim w Kaletach - dostęp zewnętrzny.

  Dzięki dotacji z Unii Europejskiej praktycznie cały teren naszego rozległego Miasta został pokryty bezpłatną siecią dostępu do Internetu. Aby skorzystać z tej sieci konieczne jest znajdowanie się w jej zasięgu, zalogowanie się po wcześniejszym zapoznaniu i zaakceptowaniu postanowień regulaminu.

   

   

   

  Bezpłatny dostęp do Internetu poprzez sieć wifi4EU Kalety już możliwy!Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).