Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Biuletyn Informacyjny Miasta Kalety od dziś w punktach sprzedaży

14 stycznia, 2022

Informujemy, iż od dziś (14 stycznia), od godzin popołudniowych, w punktach sprzedaży na terenie miasta nabywać będzie można pierwszy tegoroczny numer "Biuletynu Informacyjnego Miasta Kalety". W numerze znajdą Państwo m.in.miejskie informacje statystyczne dotyczące minionego 2021 roku, wyczerpujące materiały na temat programu "Czyste Powietrze" oraz artykuł opisujący działania, jakie czekają miasto w ramach zaplanowanego na 2022 rok nowego budżetu. Ponadto, dla wszystkich ciekawych, jak będzie wyglądał tegoroczny kaletański FInał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mamy plakat dotyczący tego wydarzenia. Na ostatniej stronie znajdą Państwo harmonogram wywozu odpadów komunalnych na miesiące styczeń, luty i marzec. W numerze nie zabraknie też sprawozdania z ostatniej, XXXI sesji Rady Miejskiej w Kaletach. Zachęcamy do zakupu i lektury!
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).