Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty

Biuletyn informacyjny Miasta Kalety – styczeń 2021

25 stycznia, 2021

Szanowni Państwo, prezentujemy pierwszy w tym roku styczniowy numer Biuletynu Informacyjnego Miasta Kalety w wersji elektronicznej. Można się z nim zapoznać klikając na “więcej" w tej informacji, bądź na spodzie strony klikając w okładkę biuletynu.

Biuletyn informacyjny Miasta Kalety - styczeń 2021

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.