Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Centrum Informacji Turystycznej na Małym Rynku wznawia swoją działalność

10 maja, 2023

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających nasze miasto. Od piątku, 12 maja 2023 r., po zimowej przerwie swoją działalność wznawia Centrum Informacji Turystycznej na Małym Rynku. Główną ideą jego działania jest promowanie kaletańskich atrakcji turystycznych, a także sprzedaż materiałów promocyjnych z logo naszego miasta.
Tak jak i w ubiegłym sezonie turystycznym, przy Centrum Informacji Turystycznej uruchomiona zostanie plenerowa kawiarenka, gdzie Seniorzy z terenu naszego miasta będą mogli bezpłatnie napić się kawy i spotkać ze znajomymi (kawa będzie serwowana wyłącznie dla Seniorów zameldowanych na terenie Kalet).
Punkt będzie czynny w godzinach: poniedziałek-piątek 11.00-19.00, sobota 10.00-18.00, niedziela 12.00-20.00. Serdecznie zapraszamy!

 

centrum informacji turystycznej

centrum informacji turystycznej

centrum informacji turystycznej
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).