Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Charytatywny Turniej Siatkówki

03 kwietnia, 2023

22 kwietnia 2023 roku na terenie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kaletach rozegrany zostanie Charytatywny Turniej Siatkówki. Przedsięwzięcie to jest elementem popularyzacji wolontariatu akcyjnego na rzecz Hospicjum Domowego św. Franciszka w Katowicach. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Klaudiusz Kandzia Burmistrz Miasta Kalety.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).