Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

Do 16 czerwca 2020 r. zgłoś zamiar głosowania korespondencyjnego  

15 czerwca, 2020
  • Zgodnie z obowiązującym kalendarzem wyborczym do 16 czerwca 2020 r. można zgłszać zamiar głosowania korespondencyjnego w wyborach Prezydenta RP zaplanowanych na 28 czerwca 2020 r. Swój głos korespondencyjnie może oddać każdy uprawniony do głosowania, który złoży stosowny wniosek. Uprawniony do złożenia wniosku o możliwość głosowania korespondencyjnego jest każdy, kto: ma polskie obywatelstwo, będzie głosować w Polsce, może głosować, czyli: ma co najmniej 18 lat oraz ma prawa wyborcze. Wniosek o możliwość głosowania korespondencyjnego można złożyć elektronicznie na portalu www.GOV.pl. wybierając e-usługę Zgłoś zamiar głosowania korespondencyjnego dla osób głosujących w Polsce. Osoby, które nie korzystają z portalu internetowego stosowny wniosek będą mogły złożyć w Urządzie Miasta Kalety osobiście lub prze pełnomocnika.

    Do 16 czerwca 2020 r. zgłoś zamiar głosowania korespondencyjnegoGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).