Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy ponownie wydłużony  

14 lipca, 2020

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy ponownie wydłużony Zgodnie z przyjętym rozporządzeniem Rady Ministrów dodatkowy zasiłek opiekuńczy wydłużony został do 26 lipca 2020 r. Wsparcie to przysługuje między innymi, gdy żłobek lub przedszkole, do którego uczęszcza dziecko, jest zamknięty z powodu koronawirusa. Dodatkowy zasiłek przysługuje również ubezpieczonym rodzicom dzieci do 16 roku życia, które mają orzeczenie o niepełnosprawności oraz do 18 lat, które mają orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Z zasiłku mogą również skorzystać rodzice dzieci, które mają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy ponownie wydłużonyGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).