Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Druh Krystian Cichowski odznaczony tytułem Strażaka Roku

24 stycznia, 2023

W piątek, 20 stycznia 2023 r., w sali bankietowo-konferencyjnej w Miasteczku Śląskim odbyła się V Gala Strażacka, na której wręczone zostały wyróżnienia "Strażaka Roku" z terenu powiatu tarnogórskiego. Miło nam poinformować, że to zaszczytne wyróżnienie otrzymał również mieszkaniec naszego miasta druh Krystian Cichowski z kaletańskiej jednostki OSP. W ocenie strażaka brana była pod uwagę przede wszystkim nienaganna postawa moralna, zdyscyplinowanie, poważanie w społeczności lokalnej, jak również udział w działaniach ratowniczych i pracach społecznych. W wydarzeniu tym, z ramienia władz naszego miasta, wziął udział burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Kaletach Janina Perz. Panu Krystianowi serdecznie gratulujemy uznania oraz otrzymania tak zaszczytnego wyróżnienia.

 

Gala strażacka wręczenie wyróżnienia strażak roku.

Gala strażacka wręczenie wyróżnienia strażak roku.

Gala strażacka wręczenie wyróżnienia strażak roku.

Gala strażacka wręczenie wyróżnienia strażak roku.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).