Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Dwóch kaletańskich funkcjonariuszy policji przeszło na emeryturę

16 lutego, 2023

W tym tygodniu, dwóch funkcjonariuszy naszego kaletańskiego Komisariatu Policji przeszło na emeryturę. Z mundurem pożegnali się asp. szt. Tomasz Woś i asp. szt. Andrzej Pogoda, którzy pełnili w Kaletach służbę przeszło 10 lat.
Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia podziękował policjantom za długoletnią współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Kalet, zaangażowanie i profesjonalizm w każdej sprawie, a także życzył powodzenia w życiu osobistym.
Nowym dzielnicowym na teren Kalet został p.o. asp. Grzegorz Franik.

policjanci emerytura
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).