Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Dystrybucja żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020

28 czerwca, 2023

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaletach realizuje kolejną edycję Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (FEAD) Podprogram 2021 Plus. Adresatami pomocy żywnościowej są mieszkańcy miasta Kalety, a warunkiem skorzystania z pomocy jest otrzymanie stosownego skierowania z MOPS. Planowana dostawa żywności jest przewidziana na dzień 21 lipca 2023 r. Ważne: żywność będzie wydawana tylko tym osobom które zostały zakwalifikowane do Programu.

POPZ2021Plus_opis_programu.rtf

POPZ2021_Plus_25.05.2023_OPL.rtf

POPZ2021Plus_postepowanie_stan_epidemiologiczny.rtf

POPŻ21Plus_25.05.2023_Infografika.pdf

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).