Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Dziękujemy za oddane głosy w ramach Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego

27 czerwca, 2023

Do wczoraj internauci mogli głosować na projekt pn. “Remont kolejnego odcinka drogi powiatowej nr 3250 S w Kaletach Drutarni” złożony przez mieszkańca naszego miasta, a jednocześnie radnego powiatowego p. Eugeniusza Ptaka, w ramach budżetu partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego na 2024 rok.
Tym samym, składamy serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom oraz sympatykom naszego miasta za każdy oddany na ten projekt głos. Ostateczne wyniki głosowania poznamy 11 lipca br. Liczymy na to, że wspólnymi siłami udało się nam zakwalifikować do zadań przyjętych do realizacji w ramach tego Budżetu Obywatelskiego.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).