Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Dzień Sportu w Zielonej okiem kamery

23 sierpnia, 2023

Przedstawiamy ciekawy materiał filmowy z Dnia Sportu, jaki zorganizowany został 20 sierpnia 2023 r., przez Miasto Kalety wraz z Rodzinnym Centrum Sportu Koski Trenuje i Firmą Decathlon na terenie zbiorników wodnych w Zielonej.
Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji video z tego wydarzenia, którą wykonała firma ArtMovie Pana Dawida Świder z Kalet.

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).