Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Dzisiejsze zajęcia sekcji rolkowej odwołane

23 czerwca, 2022

Informujemy, że dzisiejsze zajęcia kaletańskiej sekcji rolkowej zostały odwołane. Wszystkich amatorów jazdy na rolkach zapraszamy za tydzień w czwartek. Za utrudnienia przepraszamy.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.