Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

EKOAGENT ponownie promuje walory przyrodnicze Kalet

28 sierpnia, 2023

W ubiegłym tygodniu w naszym mieście ponownie gościła ekipa tworzonego od lat przez TVP 3 Katowice programu "Ekoagent". Realizatorzy tym razem odwiedzili pasiekę edukacyjną w Ichtioparku, naszą najnowszą stanicę na Garbatym Moście, a także zajrzeli do ekopracowni w szkole w Miotku. Rozmówcami odcinka byli pracownicy urzędu miejskiego oraz radna Mirosława Potempa. Emisja programu odbędzie się w piątek, 8 września, o godzinie 18.00. Już dziś serdecznie zapraszamy do oglądania „Ekoagenta” w Kaletach.

ekoagent

ekoagent

 

ekoagent

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).