Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty

eSkarbonka Sztabu WOŚP w Kaletach

22 stycznia, 2021

Nie czekaj do 31 stycznia! Już dziś możesz wesprzeć 29 finał WOŚP wpłacając środki on-line na e-Skarbonkę Sztabu przy Miejskim Domu Kultury w Kaletach!

eSkarbonka Sztabu WOŚP w Kaletach

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.