Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Facebookowy konkurs dla naszych mieszkańców  

07 października, 2020

Zachęcamy naszych mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie miejskim, który ogłoszony został na profilu faceebokowym Miasta Kalety. Wystarczy oddać swój głos na kaletański projekt pn. w ramach budżetu partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego na 2021 rok. Do wygrania jest duży słoik kaletańskiego miodu oraz folder-przewodnik o Mieście Kalety! Szczegóły konkursu poniżej.

Facebookowy konkurs dla naszych mieszkańcówGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).