Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Gdzie można zrobić test na obecność COVID-19? Jak się przygotować do badania?  

30 października, 2020
 • W przypadku podejrzenia zachorowania na COVID-19, lekarz podstawowej opieki zdrowotnej może skierować pacjenta na bezpłatne testy w ramach NFZ. Najbliższy mobilny Punkt Pobrań znajduje się w NZOZ Zakład Pulmonologii przy ul. Lipowej 3 w Tarnowskich Górach. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku pod nr tel. 726 600 055 od godz. 8.00 do 9.00 oraz od 12.45 do 13:45. W soboty i niedziele od 16.00 do 18.00.
  Punkt jest czynny w godzinach od 12.00 do 14.00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty i niedziele od 16.00 do 18.00.
  Badania na podstawie skierowania są finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

  Ważne jest aby na badanie przyjechać własnym samochodem. Na miejscu nie należy z niego wysiadać. Wymaz zostanie pobrany przez otwarte okno samochodu. Niezbędny będzie dokument ze zdjęciem i numerem PESEL.

   

  Gdzie można zrobić test na obecność COVID-19? Jak się przygotować do badania?Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).