Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Gościnnie w Ichtioparku  

26 czerwca, 2020
  • Nie od dziś wiadomo, że ruch na świeżym powietrzu wzmaga apetyt, dlatego począwszy od 3 lipca br., w naszym kaletańskim Ichtioparku uruchomione zostanie plenerowe zaplecze gastronomiczne Restauracji Gościnna. Od teraz, wszystkim miłośnikom Ichtioparku, głód już nie przeszkodzi w wędkowaniu lub spędzaniu czasu na łonie natury. Na miejscu będzie możliwość zakupienia pysznych dań z grilla, a także lodów i napojów. Dostępna będzie również tradycyjna karta dań z opcją dowozu jedzenia z restauracji do Ichtioparku. Mała gastronomia czynna będzie w piątki w godzinach 16.00 – 20.00 oraz w soboty i niedziele od 13.00 do 20.00.
    W przyszłym tygodniu, na profilu Facebookowym Restauracji Gościnna ukaże się menu z propozycjami dań grillowych. Serdecznie zapraszamy!

    Gościnnie w IchtioparkuGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).