Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w zabudowie jednorodzinnej lipiec – wrzesień 2022

22 czerwca, 2022

Poniżej zamieszczamy harmonogramy wywozu odpadów komunalnych z terenu Miasta Kalety w miesiącach lipiec - wrzesień 2022 r. w zabudowie jednorodzinnej. Przypominamy również o prawidłowym segregowaniu odpadów.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.