Piątek, 23 października 2020r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych w zabudowie jednorodzinnej, wielorodzinnej oraz dla firm. Październik – Grudzień 2020

30 września, 2020

Poniżej zamieszczamy harmonogram wywozu odpadów komunalnych z terenu Miasta Kalety w miesiącach październik 2020 – grudzień 2020.
- harmonogram - zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna POBIERZ
- harmonogram - firmy POBIERZ

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.