Piątek, 23 lutego 2024r. | Imieniny: Romany, Damiana, Polikarpa
Pokaż menu

II etap parkingu w Miotku na ukończeniu  

03 czerwca, 2020
 • Dobiegają końca prace przy budowie II etapu parkingu w Miotku. Inwestycja ta, zaraz po wykonaniu kanalizacji sanitarnej i termomodernizacji budynku szkoły jest największą z realizowanych w tej dzielnicy Kalet. Wykonawcą prac jest firma BUT-MET BIS z Panek, która wyłoniona została w przetargu nieograniczonym. Wartość inwestycji opiewa na kwotę 392.327,84 zł, a termin jej zakończenia ustalony został na 31 sierpnia 2020 r.  W ramach realizacji I etapu inwestycji powstało 30 miejsc postojowych, a dzięki drugiemu etapowi 39, co daje łącznie 69 miejsc parkingowych.
  Powstała przestrzeń publiczna zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie drogi wojewódzkiej z pewnością stanie się wizytówką tego miejsca i będzie cieszyć nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim swoją funkcjonalnością.

   

  I etap inwestycji

   

   

   

   

   

  II etap inwestycji

   

   

  II etap parkingu w Miotku na ukończeniuGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).