Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

Informacja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaletach dotycząca nowego okresu zasiłkowego i świadczeniowego – 2022/2023

08 sierpnia, 2022

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaletach informuje, że od dnia 01 sierpnia br. są wydawane i przyjmowane wnioski o ustalenie prawa do: zasiłku rodzinnego i dodatków do tego zasiłku, specjalnego zasiłku opiekuńczego oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego – na nowy okres świadczeniowy 2022/2023. Szczegółowe informacje można uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kaletach - Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego (parter budynku UM) lub pod nr tel. (34) 3527-656.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.