Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Informacja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaletach dotycząca nowego okresu zasiłkowego i świadczeniowego – 2023/2024

17 sierpnia, 2023

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaletach informuje, że od dnia 01 sierpnia br. są wydawane i przyjmowane wnioski o ustalenie prawa do: zasiłku rodzinnego i dodatków do tego zasiłku, specjalnego zasiłku opiekuńczego oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego – na nowy okres świadczeniowy 2023/2024. Szczegółowe informacje można uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kaletach - Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego (parter budynku UM) lub pod nr tel. (34) 3527-656.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).