Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety

Informacje o pomocy jaką urzędy pracy oferują pracodawcom w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19

25 lutego, 2021

Poniżej przedstawiamy informację Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach na temat pomocy i usług realizowanych dla pracodawców przez wojewódzkie i powiatowe urzędy pracy w ramach Tarczy antykryzysowej COVID-19.

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.