Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Informujemy, iż od dziś (19 listopada) w punktach sprzedaży na terenie miasta nabywać będzie można najnowszy, listopadowy numer “Biuletynu Informacyjnego Miasta Kalety”  

19 listopada, 2021

W numerze znajdą Państwo m.in. materiały dotyczące wydarzeń sportowych w mieście, informacje na temat partnerskiego programu "Co z tym odpadem- dobre rady na odpady", artykuł dotyczący przestrzegania obowiązującego prawa w zakresie zakazu spalania śmieci i paliw niskich jakości w domowych piecach, relacje z miejskich pasowań na ucznia, informacje kaletańskiego MOPS-u oraz materiały dotyczące rankingów oraz miejskich inwestycji. Zachęcamy do zakupu i lektury!

Informujemy, iż od dziś (19 listopada) w punktach sprzedaży na terenie miasta nabywać będzie można  najnowszy, listopadowy numer
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).