Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Już rok przekazujemy powitalne wyprawki dla naszych najmłodszych mieszkańców

30 grudnia, 2022

Od 2022 roku Miasto Kalety wita swoich nowo narodzonych mieszkańców upominkiem w postaci “Powitalnej wyprawki miejskiej dla niemowlaka”. Prezent ten jest symbolicznym powitaniem dziecka w społeczności Kalet i zawiera zestaw przydatnych drobiazgów, które z pewnością ucieszą maluszka oraz jego rodziców.
W tym roku Miasto przekazało 19 wyprawek rodzicom, którzy zawnioskowali o przyznanie takiego pakietu dla swojego nowo narodzonego dziecka.
Zachęcamy wszystkich świeżo upieczonych rodziców, mieszkańców naszego miasta, do składania wniosków o przyznanie powitalnej wyprawki dla swoich pociech CZYTAJ WIĘCEJ
Poniżej przedstawiamy Piotrusia i Leona, dumnie promujących swoje rodzinne miasto.

wyprawka miejska

wyprawka miejska

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).