Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Już wkrótce ruszy piąta edycja programu “Mój Prąd”

27 marca, 2023

Najprawdopodobniej już w drugiej połowie kwietnia ruszy piąta edycja programu „Mój Prąd”. Program promocji fotowoltaiki „Mój prąd” ma zostać rozszerzony o dopłaty do instalacji pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych służących podgrzaniu wody użytkowej. Dopłaty do pomp ciepła mogą wynieść od 4,4 tys. zł do 28 tys. zł., natomiast w przypadku kolektorów do 3,5 tys. zł. Zachęcamy do śledzenia witryny internetowej www.mojprad.gov.pl
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).