Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Kaletańscy strażacy wyróżnieni statuetką Strażaka Roku

30 sierpnia, 2023

W związku z obchodami setnej rocznicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaletach, przypominamy sylwetki naszych druhów OSP, którzy otrzymali zaszczytne wyróżnienia „Strażaka Roku” terenu powiatu tarnogórskiego. W ocenie strażaków brana była pod uwagę przede wszystkim nienaganna postawa moralna, zdyscyplinowanie, poważanie w społeczności lokalnej, jak również udział w działaniach ratowniczych i pracach społecznych. Wyróżnienia przyznawane są corocznie podczas Gali Strażackiej w sali bankietowo-konferencyjnej w Miasteczku Śląskim. Otrzymali je:
w roku 2023 Krystian Cichowski
w roku 2022 Zdzisław Marzec
w roku 2020 Henryk Złotosz
w roku 2019 Marian Marmajewski
w roku 2018 Kazimierz Złotosz.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

strażacy roku

strażacy roku

strażacy roku

strażacy roku

strażacy roku
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).