Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

„Kaletańska Przychodnia” już działa  

01 grudnia, 2020
  • Z dniem 1 grudnia 2020 r. rozpoczyna w naszym mieście działalność „Przychodnia Kaletańska”. Dzień wcześniej, odbyło się uroczyste otwarcie placówki. Na zaproszenie dra Piotra Kwiatkowskiego w wydarzeniu wzięła udział delegacja władz miasta Kalety: burmistrz Klaudiusz Kandzia, przewodnicząca Rady Miejskiej Janina Perz oraz przewodnicząca Komisji Zdrowia Irena Nowak.
    Nowa placówka mieści się w centrum Kalet przy ul 1 Maja 22. Przychodnia oferuje opiekę lekarza rodzinnego oraz duży dostęp do poradni specjalistycznych min. kardiologicznej, ortopedycznej i fizjoterapii, które staraniem właścicieli mają być w przyszłości również kontaktowane z NFZ. Ośrodek zapewnia także świadczenie transportu sanitarnego w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.
    Właścicielom „Kaletańskiej Przychodni” Państwu Aleksandrze Wolny – Kwiatkowskiej i Piotrowi Kwiatkowskiemu życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz dużo zadowolenia i satysfakcji w służbie ludzkiemu zdrowiu. Wierzymy, że nowy ośrodek zapewniać będzie mieszkańcom Kalet opiekę medyczną oraz dostęp do świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie.


    „Kaletańska Przychodnia” już działaGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).