Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Kaletańska sekcja rolkowa zaprasza na zajęcia

04 maja, 2022

W ubiegłym tygodniu na torze rolkowym w Kaletach odbyły się pierwsze zajęcia nowo utworzonej sekcji rolkowej. Nowa oferta rekreacyjno-sportowa Miasta, spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem wszystkich pasjonatów rolkowego szaleństwa, a frekwencja miło zaskoczyła. Szczególnie nasi najmłodsi mieszkańcy dopisali i chętnie zgłębiali techniki bezpiecznej jazdy na rolkach.
Następne zajęcia z instruktorem już jutro. Lekcje odbywają się w każdy czwartek, o godz. 17.00 dzieci, o 18.00 dorośli. Dla naszych mieszkańców zajęcia są bezpłatne. Uczestnicy, którzy nie posiadają własnego sprzętu, będą mieli możliwość wypożyczenia na miejscu rolek i kasków. Serdecznie zapraszamy!

zajęcia sekcji rolkowej

zajęcia sekcji rolkowej

zajęcia sekcji rolkowej

zajęcia sekcji rolkowej

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).