Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny

Kaletańska Strefa Plenerowego Euro zaprasza dziś na mecz otwarcia!

14 czerwca, 2024

Nasza Plenerowa Strefa Euro w Ichtioparku już przygotowana i czeka na kibiców. Mecz otwarcia Niemcy - Szkocja już dzisiaj o 21.00. Serdecznie zapraszamy naszych mieszkańców do wspólnego kibicowania. Do zobaczenia w Ichtioparku!

strefa plenerowego Euro 2024

Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.