Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Kaletański projekt na liście wniosków do budżetu partycypacyjnego powiatu tarnogórskiego  

11 sierpnia, 2020

W ubiegłym tygodniu zakończono przyjmowanie wniosków do V edycji budżetu partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego. Dziękujemy radnemu powiatowemu p. Eugeniuszowi Ptakowi oraz grupie inicjatywnej naszych mieszkańców za zgłoszenie projektu zadania na terenie Miasta Kalety. Wniosek pn. znalazł się na liście 24 złożonych projektów (pozycja nr 9). Zgodnie z harmonogramem budżetu partycypacyjnego rozpoczęła się weryfikacja ww. projektów pod względem formalnym i merytorycznym.

Kaletański projekt na liście wniosków do budżetu partycypacyjnego powiatu tarnogórskiegoGmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).