Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Kaletański Punkt konsultacyjny Programu „Czyste Powietrze”

18 lipca, 2023

Od początku jego funkcjonowania złożonych zostało ponad:

562 wniosków o dofinansowanie;

528 zawartych umów o dofinansowanie;

350 zrealizowanych przedsięwzięć na łączną kwotę ponad 4 mln złotych.

 Mieszkańcy Kalet zainteresowani uczestnictwem w programie i ubieganiem się o dotację m.in. na wymianę źródła ciepła czy termomodernizację swoich budynków jednorodzinnych, mogą skorzystać z doradztwa przeszkolonego przez WFOŚiGW pracownika, który pomoże w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie. Więcej informacji pod numerem telefonu 34 3527 650.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).