Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Kaletański Punkt konsultacyjny Programu „Czyste Powietrze”  

09 października, 2020
  • Przypominamy, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach działa punkt konsultacyjny Programu „Czyste Powietrze”. Mieszkańcy Kalet zainteresowani uczestnictwem w programie i ubieganiem się o dotację m.in. na wymianę źródła ciepła czy termomodernizację swoich budynków jednorodzinnych, mogą skorzystać z doradztwa przeszkolonego przez WFOŚiGW pracownika, który w razie konieczności pomoże również w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie.
    Osobą obsługującą punkt konsultacyjny w naszym mieście jest p. Przemysław Kocot. Z uwagi na obecną sytuację, rekomendowany jest kontakt telefoniczny pod nr 34/3527 650.
    Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia podpisał porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach o współpracy w obsłudze programu “Czyste Powietrze” w lipcu ubiegłego roku. Nasze miasto było jedną z pierwszych gmin województwa śląskiego, która podpisała porozumienie dotyczące tego Programu.

    Kaletański Punkt konsultacyjny Programu „Czyste Powietrze”Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).