Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Kalety? Ale jazda! Jutro zajęcia taneczne, artystyczne oraz aktywność na świeżym powietrzu

01 marca, 2023

Jutro, 2 marca, zapraszamy naszych mieszkańców do kaletańskiego MDK-u na zajęcia ruchowe SENIOR+, warsztaty taneczne ROCK TIME oraz warsztaty poetyckie. Na zajęcia w terenie NORDIC WALKING rekomendujemy wygodny strój oraz sportowe obuwie. Aktywność poprowadzi p. Michał Mazur, członek Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Zbiórka o godzinie 17.00 w Ichtioparku.
Przypominamy, że dla naszych mieszkańców wszystkie zajęcia są bezpłatne. Dla osób, które nie są mieszkańcami Kalet, a chciałyby wziąć udział w zajęciach, przygotowane zostały specjalne karnety imienne, które można nabyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kaletach. Cena miesięcznego karnetu, upoważniającego do udziału we wszystkich aktywnościach, wynosi 100 zł.
 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).