Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Kalety – Ale jazda! Karnety na zajęcia dla osób spoza naszej miejscowości

23 lutego, 2023

Jak już wcześniej informowaliśmy, od marca br. rusza nowa oferta programowa aktywności przygotowana przez Miasto Kalety i Miejski Dom Kultury. Harmonogram zajęć „Kalety - Ale jazda!”, jaki przedstawiliśmy Państwu, spotkał się z bardzo pozytywnym oddźwiękiem nie tylko naszych mieszkańców, ale również osób z gmin ościennych. Dlatego dla osób zainteresowanych udziałem w zajęciach, które nie są mieszkańcami Kalet, przygotowane zostały specjalne karnety imienne, które będzie można nabyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kaletach (od 1 marca 2023 r.).
Miesięczny karnet w cenie 100 zł. będzie pozwalał na korzystanie z wszystkich naszych aktywności, niezależnie od rodzaju zajęć i częstotliwości ich odbywania. Przypominamy, że dla mieszkańców Kalet wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy!

karnet
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).