Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Kalety? Ale jazda! Od jutra ruszamy z nową ofertą programową

28 lutego, 2023

Warsztaty malarskie, aerobic oraz łucznictwo. Właśnie tymi aktywnościami otwieramy jutro naszą nową ofertę programową zajęć artystyczno-sportowych Miasta Kalety oraz Miejskiego Domu Kultury.
Wszystkie zajęcia odbędą się jutro na sali widowiskowej kaletańskiego MDK-u. Serdecznie zapraszamy naszych mieszkańców! Wszystkie aktywności są bezpłatne.
Dla osób zainteresowanych udziałem w zajęciach, które nie są mieszkańcami Kalet, przygotowane zostały specjalne karnety imienne, które można nabyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kaletach. Cena miesięcznego karnetu, upoważniającego do udziału we wszystkich zajęciach, wynosi 100 zł.
 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).