Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Kalety? Ale jazda! Przedstawiamy nową ofertę programową aktywności w naszym mieście

21 lutego, 2023

Przedstawiamy Państwu nową ofertę programową Miasta Kalety oraz Miejskiego Domu Kultury, która ruszy już od marca! Tak jak informowaliśmy wcześniej, każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Będą zajęcia sportowe, muzyczne, taneczne i artystyczne. Co ważne, wszystkie aktywności dla naszych mieszkańców będą bezpłatne.
Poniżej prezentujemy pełny harmonogram zajęć i zachęcamy wszystkich do skorzystania z nowej oferty programowej!

 

ŁUCZNICTWO NOWOŚĆ! – zajęcia przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbywać się będą w każdą środę w godzinach 19.00 – 20.00 na dużej sali Miejskiego Domu Kultury w Kaletach. W miesiącach letnich aktywność będzie prowadzona na terenie stadionu miejskiego.

BOULE NOWOŚĆ! – zajęcia przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbywać się będą w piątki w godzinach 18.00 – 19.00 na terenie stadionu miejskiego w Kaletach. Aktywność wystartuje od kwietnia 2023 r.

TANIEC W KRĘGU NOWOŚĆ! - zajęcia przeznaczone dla Seniorów. Odbywać się będą we wtorki w godzinach 16.30 – 17.30 na dużej sali Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

ROLKI – zajęcia przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbywać się będą w miesiącach od maja do października, w każdy czwartek, na torze rolkowym w Kaletach. W godzinach 17.00 – 18.00 zapraszamy dzieci i młodzież, natomiast od 18.00 do 19.00 dorosłych.

RAJDY ROWEROWE NOWOŚĆ! – aktywność dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbywać się bę-dzie w każdą niedzielę. W miesiącach marzec - kwiecień od godziny 13.00, natomiast od maja do października od godziny 14.00. Rajdy startować będą z parkingu przy urzędzie miejskim w Kaletach.

NORDIC WALKING NOWOŚĆ! – aktywność dla dorosłych. Odbywać się będzie w każdy czwartek od godziny 17.00. Miejsce zbiórki: Ichtiopark w Kaletach.

GRY PLANSZOWE NOWOŚĆ! – zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 14.30 – 16.30 na dużej sali Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

WARSZTATY KAJAKOWE NOWOŚĆ! - aktywność dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbywać się będzie w miesiącach letnich od maja do sierpnia w soboty i niedziele w godzinach otwarcia wypożyczalni sprzętu wodnego.

AEROBIC I PILATES – aktywność dla dorosłych. Odbywa się w każdą środę od 18.00 do 19.00 na dużej sali Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

MAŻORETKI NOWOŚĆ! – aktywność dla dzieci i młodzieży. Odbywać się będzie w każdą sobotę od 9.00 do 11.00 na dużej sali Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

MALARSTWO - zajęcia dla dzieci i młodzieży. Odbywają się w drugą i czwartą środę miesiąca w godzinach 16.15 – 17.45 na dużej sali Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

WARSZTATY POETYCKIE NOWOŚĆ! - zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbywać się będą w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godzinach 17.00 – 20.00 w sali słonecznej na I piętrze Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

TENIS ZIEMNY NOWOŚĆ! – zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbywać się będą od mie-siąca maja w każdy poniedziałek od godziny 17.00 na boisku wielofunkcyjnym na terenie stadionu miejskiego w Kaletach.

SALSA i FIT DANCE NOWOŚĆ! – zajęcia taneczno ruchowe dla Pań w każdym wieku. Odbywać się będą w każdy poniedziałek od 19.00 do 20.00 na dużej sali Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

SENIOR+ NOWOŚĆ! – zajęcia ruchowe dla Seniorów. Odbywać się będą w czwartki w godzinach 11.00 – 12.00 na dużej sali Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

BOBOATLECI NOWOŚĆ! – zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas I-III. Odbywać się będą w soboty od godziny 11.00 do 12.00 na dużej sali Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

POWER DANCE – aktywność taneczna dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się w każdy piątek od 15.00 do 18.00 na dużej sali Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

DZIECIĘCY ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA KALETY – zajęcia muzyczno-taneczne dla dzieci i młodzieży. Odbywają się w każdy wtorek od 15.00 do 16.30 na dużej sali Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

ROCK TIME – zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbywają się dwa razy w tygodniu. We wtorki w godzinach 17.30-20.00 oraz czwartki od 17.00 do 20.00 na dużej sali Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.

SZACHY - zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbywają się w każdy poniedziałek w godzi-nach 17.00 – 20.00 w sali słonecznej na I piętrze Miejskiego Domu Kultury w Kaletach.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).