Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Kalety? Ale jazda! Wracamy po wakacyjnej przerwie

21 sierpnia, 2023

Już we wrześniu wznowione zostaną zajęcia w ramach projektu „Kalety? Ale jazda!”. Po wakacjach wracamy z nowymi pomysłami dla naszych mieszkańców. Obserwując, jak dużym zainteresowaniem cieszą się aktywności ruchowe, oferta programowa wzbogacona została o nowe zajęcia taneczne. Będą to warsztaty tańca belgijskiego. Tak zwana „Belgijka” jest bardzo popularnym i nieskomplikowanym tańcem w parach. Prosty, a zarazem widowiskowy układ taneczny, łatwo aktywizuje społeczność do wspólnej zabawy. Zachęcamy zarówno młodzież, jak również Seniorów do wzięcia udziału w nowych zajęciach.
Przypominamy, że wszystkie aktywności dla naszych mieszkańców są bezpłatne. Poniżej prezentujemy pełny harmonogram zajęć.

harmonogram Kalety Ale Jazda
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).