Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Kalety? Ale jazda! Zajęcia taneczne, artystyczne oraz aktywność na świeżym powietrzu

02 marca, 2023

Jutro, 2 marca, zapraszamy naszych mieszkańców do kaletańskiego MDK-u na zajęcia ruchowe SENIOR+, warsztaty taneczne ROCK TIME oraz warsztaty poetyckie. Na zajęcia w terenie NORDIC WALKING rekomendujemy wygodny strój oraz sportowe obuwie. Aktywność poprowadzi p. Michał Mazur, członek Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Instruktor będzie na miejscu dysponował kijkami dla osób, które nie posiadają własnych. Zbiórka o godzinie 17.00 w Ichtioparku.
Przypominamy, że dla naszych mieszkańców wszystkie zajęcia są bezpłatne. Dla osób, które nie są mieszkańcami Kalet, a chciałyby wziąć udział w zajęciach, przygotowane zostały specjalne karnety imienne, które można nabyć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kaletach. Cena miesięcznego karnetu, upoważniającego do udziału we wszystkich aktywnościach, wynosi 100 zł.
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).