Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Kalety na trasie Świętego Mikołaja!

08 grudnia, 2022

 We wtorek, 6 grudnia br., nasze miasto odwiedził długo oczekiwany, przede wszystkim przez najmłodszych mieszkańców Kalet, Święty Mikołaj! Tak jak wcześniej informowaliśmy, zawitał do wszystkich publicznych i niepublicznych placówek oświatowych w Kaletach, aby rozdać słodkie upominki dzieciom. Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi, że znów odwiedził Kalety i zapraszamy Go za rok!

Mikolaj 2022

Mikolaj 2022

 

Mikolaj 2022

 

Mikolaj 2022

 

Mikolaj 2022

 

Mikolaj 2022

 

Mikolaj 2022

 

Mikolaj 2022

 
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).