Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Kalety obroniły tytuł mistrza i kolejny raz zdobyły Warszawę!

22 lutego, 2023

Wczoraj, 21 lutego 2023 r., na deskach legendarnego warszawskiego Klubu STODOŁA odbył się 41. Ogólnoświatowy Konkurs ROCK ’N’ ROLLA im. Billa Haleya. Tegoroczny turniej zakończył się ogromnym sukcesem dla członków Grupy Tanecznej Rock Time działającej przy kaletańskim MDK-u. Para Katarzyna Bodora i Adrian Kalus znów wywalczyli pierwsze miejsce i tym samym otrzymali tytuł Mistrzów ROCK ‘N” ROLLA 2023!
To już trzecie zwycięstwo tancerzy z kaletańskiej grupy Rock Time, którzy wygrali tak prestiżowy konkurs! Przypomnijmy, że w 2017 roku główną statuetkę przywieźli Patrycja Patrzykowska i Tadeusz Tarnowski, a w 2020 roku również bezkonkurencyjni byli Katarzyna Bodora i Adrian Kalus.
Burmistrz Miasta Kalety Klaudiusz Kandzia dziękuje wszystkim tancerzom z grupy Rock Time za wspaniałą promocję naszego miasta oraz serdecznie gratuluje tak wielkiego sukcesu.

zwycięzcy turnieju Rock&Rolla
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).