Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Kalety pierwsze w powiecie w rankingu Czyste Powietrze

10 lipca, 2024

Przedstawiamy najnowszy ranking NFOŚiGW obejmujący zestawienie aktywności gmin w składaniu wniosków o dofinansowanie w okresie od 1 kwietnia 2022 r. do 31 grudnia 2023 r. Ujęte zostały w nim 2162 gminy, które przystąpiły na podstawie porozumienia do programu „Czyste Powietrze”. Kalety znalazły się na 1. miejscu w powiecie tarnogórskim i 11. miejscu w województwie śląskim.
Przypominamy, że w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kaletach nasi mieszkańcy mogą uzyskać niezbędne informacje, a także pomoc w złożeniu wniosku o dofinansowanie. Punkt Konsultacyjny mieści się na I piętrze w biurze nr 11, kontakt tel. pod nr (34) 352 76 50 lub poprzez pocztę elektroniczną: czystepowietrze@kalety.pl

ZOBACZ RANKING
Gmina Kalety
Kalety położone są na terenie historycznej ziemi lublinieckiej, z wyjątkiem dzielnic Jędrysek i Truszczyca, po południowej stronie Małej Panwi, które należą do ziemi bytomskiej. Miasto z punktu widzenia fizycznogeograficznego leży na Równinie Opolskiej, nad Małą Panwią. Miasto historycznie przynależy do Górnego Śląska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).